חברת ניקיון – שירות פוליש וניקיון בכל הארץ – 053-3945678

התקנת רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים

התקנת רשת נגד יונים, הרשת מיועדת לכלל הציפורים/יונים הן המזיק מספר אחת בישראל ובעולם. הם גורמים נזק רב יותר למבנים בערים ברחבי הארץ מאשר לכל ציפור אחרת. קבלו את העובדות על יונים באינפוגרפיה שלמטה וודאו כי הבניינים שלכם בטוחים מפני יונים והנזקים שהם גורמים.

מדוע בקרת יונים?

יונים פראיות שנמצאו ברוב הערים הן צאצאי כובעי הסלע או היונים. הם בונים קנים גבוהים על צוקים בהם יש מעט טורפים והרבה מחסה, הדומים מאוד לבנייני העיר הגדולה שלנו. היונים מרגישות מאוד נוח לבנות את קינהן על בניינים גבוהים או מקום מחסה כמו: מסתור כביסה, מרפסת שירות, גגות רעפים ועוד. כדי לעודד אותם לעזוב אתה צריך לגרום להם לאי נוחות, וכאן נכנסים מוצרי בקרת יונים בטוחים ואנושיים.

דוקרני יונים הומניים ויעילים

אחד המוצרים הטובים ביותר כדי למנוע יונים מלנחות על בניינים הם קוצים נגד ציפורים. כאשר אנו שמים את הרצועות המוקצבות הן יוצרות אזורי נחיתה לא אחידים. ואז היונים ימשיכו לחפש איזור מתאים יותר לנחיתה ולקינון. הדוקרנים זמינים בפלסטיק ופלדת אל חלד, קלים להתקנה באמצעות דבק, ברגים או פינים. הם מיוצרים בארצות הברית עם חומרים מוגנים מפני UV, כך שיישארו זמן רב בבניין שלכם. דוקרנים של ציפור B נעלמו נחשבים למוצר אנושי על ידי סוכנויות כמו PETA והחברה ההומנית.

התקנת רשת נגד יונים: פיתרון עמיד

כדי להחריג יונים מאזורים כמו מתחת למרזבים, גגות, מסתור כביסה ורציפים; וכדי להרחיקם מהאנגרים של מטוסים, וחנויות גדולות, מפעלים לעיבוד מזון, מחסנים ומבנים גדולים אחרים, השתמשו ברשתות ציפורים. רשת ציפורים משמשת כדי להחריג ציפורים מאזורים ספציפיים. לאחר התקנת רשת הציפורים היא כמעט בלתי נראית ותישמר שנים. חברת ״ניקיון מהיר״ מתחייבת להבטיח 5 שנים של שקט ואי חדירת יונים.

רשת הציפורים היא שיטת בקרה של יונים, ציפורים, דרורים וכדומה, שמרחיקה את הציפורים מאזורים בהם הם אוהבים לנפוש ולקנן.

חברת ״ניקיון מהיר״ היא הפיתרון המושלם לרשת יונים המרחיקה את הציפורים אנו יודעים להיפטר מיונים ואיך להיפטר מציפורים.

היתרונות של רשת  מתקין רשת נגד יונים

* יעיל נגד כל מיני הציפורים
* עמיד מאוד לקרניים אולטרה סגולות
* עמיד בפני להבה (ניתן גם בהוכחת להבה)
* ניתן להשיג בשלושה צבעים: שחור, אבן (בז ‘) ולבן
* מערכת התקנה בעלת פרופיל נמוך
* פתרון קבוע לטווח הארוך
* כאשר הוא מותקן כהלכה אין כניסות יונים וכמעט בלתי נראה

מתקין רשת נגד יונים

הצוות של חברת ״ניקיון מהיר״ בקיא בתחום הרשת ומרכיביו כדי להבטיח שהרשת מותקנת כראוי. זה מונע חדירת יונים וניקיון צואת היונים בעתיד.

אנו מחברים מערכת כבלים לשולי המבנה ומחברים את הרשת בעזרת טבעות. יש להתקין את מרבית הרשתות כך שיתאימו לכל סיטואציה. אנו יכולים להתקין גם רשת יונים וגם רשת ציפורים.

איך מזיקות לנו היונים?


היונים מגיעות במספרים גדולים. למעשה היונים הן הציפורים מספר אחת בישראל וגורמות נזק רב יותר לרכוש הציבורי והפרטי מכל מיני עופות אחרים בסביבה. כל אזור עירוני בארץ נפגש אם אוכלוסיית היונים שלו; בעיר חיפה בלבד אוכלוסיית יונים המוערכת ביותר מחצי מיליון ציפורים. יונה אחת ויחידה מייצרת 25 קילו גלילות בכל שנה; כיפלו את זה בחצי מיליון יונים וזה מסתכם לים של קקי יונים. אבל זה לא רק קקי יונים שגורמים לבעיות; הקנים שלהם וחומרי הקינון יוצרים סיכונים בריאותיים ובלגן מכוער על מדפים, קורות במסור כביסה, בתוך גגות ובניינים הפתוחים לחיק הטבע.


מדוע להיפטר מהיונים?

בסדר. אז היונים עושות בלגן; מה הקטע הגדול? האמת היא, ליונים לא מבוקרים ובלתי מנוהלים זה עניין גדול מאוד. הנה למה:


יונים מהוות סיכון בריאותי


ראשית, הנה עובדה מהירה על יונים וירידותיהם: 100 יונים יכולות ליצור 2500 קילו של פסולת בשנה אחת, ושהפסולת עשויה להוביל ליותר מ -60 מחלות הניתנות להעברה. גלריית יונים ידועה כמי שיש בה מחלות קשות כמו היסטופלזמוזיס, קריפטוקוקוזיס ופסיטקוזיס. המשמעות היא שלכל נכס או מקום שאוחסן, מכין או מגיש אוכל יש אחריות מסוימת להרחיק את אזורם מהיונים והפסולת שלהם. פקחי בריאות יכולים לסגור נכס כאשר הם מגלים עדות לנשירת ציפורים או אפילו אם הם חושדים בנוכחות יונים.


יונים פוגעות ברכוש שלך


שנית, יש לשקול את הירידות. גללי היונים הם חומציים מאוד. גללים שנשארו הרבה זמן יאכלו את הצבע, מתכת, פלסטיק, עץ ואפילו אבן ובטון. האופי הקאוסטי של קקי היונים ידוע כמזיק לגגות, בעיקר כאלו המבוססים על זפת, ורעפים.
אך גללים אינם בשום אופן הדרך היחידה היונים פוגעות ברכוש. יונים רגילות לקנן על קירות, מרזבים ואדן החלון וישאירו אחריהם אזורים מכוערים. ואל נשכח שיונים הן בוני קן לא מסודרות בצורה יוצאת דופן.

אחריות – אחריות התקנה רגילה לשנה.

אחריות התקנה למשך 5 שנים מחברת ״ניקיון מהיר״. אחריות לחמש שנים מגיעה עם תוכנית תחזוקה לשמירה על הרשת כך שהיא נמשכת זמן רב מאוד ושומרת על יעילותה. זהו עלות נוספת לכל שנה למשך 5 שנים וכוללת בדיקת רשת לאזורי תיקון הידוק מחדש במידת הצורך. זה גורם לרשתות לעבוד הרבה יותר זמן

הרשת היא פיתרון נהדר, אך לא תמיד הנכון. אנו מעריכים כל מצב כדי לקבוע את המוצר היעיל ביותר. מסלול זעזועים, חוט ציפורים, סליל ציפורים, עיני נשר, רגליים ארוכות של דדי או דוקרני ציפורים יכולים להציע פתרונות בהתאם למיקום ולחץ הציפורים.

צוות בקרת חברת ״ניקיון מהיר״ מומחים בקביעת המוצרים הנכונים כדי להשיג את התוצאות הרצויות.

הבעיות אשר נגרמות על ידי יונים:

* חומצת שתן בצואה הגורמת נזק למתכות ולמצעים אחרים עליהם יושבות היונים במשך תקופות ארוכות.

* פסולת יכולה להצטבר ולגרום למרזבים להחסם ולציף ולפגום בגגות.

*  האיזור יהיה מלא בחיידקים.

*  כמויות מטורפות של צואה.


כיצד לנהל סוגיות עם יונים:

תפסיקו להאכיל אותם, בכוונה או לא.

לנקות את האוכל שנשמט ולהיפטר מהאשפה

שווה להישתמש במרתיע יונים בחצר האחורית שלך, ולהרחיק אותם מהמרפסות.

חסום ושנה חללים שטוחים סביב הבית והעסק שלך בעזרת רשת הגד יונים והיפטרו מהם אחת ולתמיד.

התקנת רשת נגד יונים, חברת ״ניקיון מהיר״ מתקינים רשתות נגד יונים במסתור כביסה, מרפסות וגגות בקרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית חיים, קרית ים, בקריות ובחיפה.

התקשרו עוד היום 053-3945678 להצעת מחיר להתקנת רשת נגד יונים ב—>>>

Call Now Buttonהתקשרו להצעת מחיר