חברת ניקיון – שירות פוליש וניקיון בכל הארץ – 053-3945678

חיפה התקנת רשת נגד יונים

חיפה התקנת רשת נגד יונים

חברת ״ניקיון מהיר״ מתמחים בשירותי התקנת הרשתות נגד יונים וציפורים באזור חיפה והצפון

חיפה התקנת רשת נגד יונים, רשת ציפורים משמשת כמחסום ציפורים פיזי בכדי למנוע מציפורים לנחות, לבלות או לקנן באזורים לא רצויים. במקרים רבים רשת הציפורים היא השיטה היעילה והיעילה ביותר להדרת 100% ציפורים והיא רשת היונים 1# שצוינה על ידי אדריכלים וסוכנויות ממשלתיות.

בניהול מזיקים סטנדרטיים, אנו יודעים כי עופות אוהבים לנהור יחד. זה נפלא שלציפורים יש אינסטינקט הישרדותי כל כך חזק שהם אוהבים לבנות קן בכל מקום שנוח להם. הבעיה? מה שנוח לציפורים, כמו יונים, דרורים וכו״ – אולי לא נוח לנו. ברחבי העיר חיפה, בעלי בתים רבים ובעלי בתים נאלצים להתמודד עם הבעיה השנתית של פיקוח על יונים שאוהבות לדלות על הבניין שלך. אם יש לך בעיית יונים שאתה רוצה לשלוט בה, יש לנו פתרונות הרתעת ציפורים עבורך.

חיפה התקנת רשת נגד יונים יש לנו ניסיון ומומחיות לספק פתרונות לפינוי ציפורים המתאימים לך. בין אם אתה זקוק לפינוי ציפור אחת או שתיים בלבד, או להפסיק צאן של להקה שלמה, אנו יכולים לספק החלטות חסכוניות וגם אנושיות.

המתקינים המקצועיים שלנו יכולים להציע לכם רשתות הרתעה והרתעות אחרות בכדי למנוע מהציפורים למצוא את הגג שלכם נעים מדי. קל יותר למנוע צניחת יונים על ידי שימוש בדרכים בטוחות ויעילות בכדי להרתיע את התנהגותם האינסטינקטיבית של היונים במקום להתמודד עם בעיית הניקיון האדירה אחר כך.

מניעת בעיות בקרת ציפורים

גרם של מניעה עדיף על קילו של תרופה. צוות הטכנאים שלנו להתקנת רשת יונים בחיפה יכול לתת לך פתרונות הדברת ציפורים בהתאמה אישית בכל אזור הצפון הגדול של ישראל, כולל קריות, זכרון יעקב, עתלית ויקנעם. אנו מציעים גם פתרונות מקצועיים למניעת בקרת ציפורים ורשת ציפורים בתל אביב, רמת גן, כפר סבא, פתח תקווה, חדרה, טבריה, עפולה, קרית שמונה וכרמיאל.

טכנאי רשתות הציפורים שלנו מציעים יתרונות בולטים כשאתה מתקשר אלינו, נדון איתך במצבך הנוכחי. יחד, נסקור את האפשרויות שלך ונגיע לרזולוציה שתשמח איתה. התקנת רשתות ציפורים היא לרוב קו ההגנה הראשון שננסה לפתור את בעיית בקרת היונים. ישנם יתרונות בולטים שרשת העופות יכולה לספק.

    רשת היונים אינה בולטת התקנת רשת נגד יונים בחיפה
    אנושי וחסכוני
    עוזר במניעת בעיה לפני שהיא מתחילה
    הרשת לא נראית לא מכוערת
    שומר על בריאותם של תושבי הבניין
    מונע בלגן עצום של גללי ציפור

חיפה התקנת רשת נגד יונים הפתרון המושלם עבורך

רשת יונים יכולה לספק פיתרון מיידי, יעיל ודיסקרטי כדי להיפטר מים בעיות צואת יונים.

הרשתות שלנו מיועדות לספק הרחקה של 100% של ציפורים. הם שואפים לחסל את עופות המזיקים מהתרגלות וקינון באזורים.

היתרונות של רשתות ציפורים

כל משרה לרשת ציפורים היא ייחודית וניתן להתאים את הפתרונות שלנו כך שיתאימו לצורכי בקרת הציפורים שלכם.

    פיתרון מיידי – ציפורים ייאלצו לעבור למקום אחר, תוך הסרת הנזק שגרמו לרכושכם.

    ניתן להתאמה אישית – מומחי הציפורים שלנו יכולים להתקין את הרשת בהתאמה אישית למפרט הנכס שלך.

    מובטח – לרשת שלנו יש אחריות ל 5 שנים.

    חסכוני – רשתות הציפורים מציעות שליטת ציפורים בעלות ערך לטווח הארוך מבלי לפגוע בציפורים.

אלטרנטיבות לרשת ציפורים עשויות לכלול הרתעות עופות חשמליות או קוצים ציפורים.

התקשרו לניקיון מהיר בטלפון: 053-3945678 או צרו איתנו קשר באופן מקוון כדי לתאם מומחה ציפורים לבדיקת הנכס שלכם ולהמלצות על הפיתרון הטוב ביותר לעסק שלכם.

אז בין אם מדובר ביונים, דרורים, שחפים, זרזירים, עורבים או אווזים, מזיקים עם ציפורים יכולים לגרום לכל מיני בעיות. לא המעט שבהם הוא הריכוז הגבוה של חומצת השתן שנמצאת בצואת יונים. זה יכול להרוס צבע, להכתים עץ, לשחוק מתכת, אפילו לפורר בטון ועבודות אבן יקרות. ואל תשכח את הסיכון הבריאותי של חיידקים, פטריות וטפילים החיים וצומחים בצואת יונים, שיכולים לשאת ולהעביר כל אחד מ- 60 מחלות ידועות. הפרעושים, הקרדית והקרציות שמתחברים לעופות יכולים גם הם לשאת מחלות. בסך הכל, עלויות הניקוי והתיקון של עופות המזיקים מסתכמים במיליוני דולרים בשנה.

יש לך בעיית צואת יונים? הריח החריף והמראה נוראי 💩🕊 אל דאגה ניקיון מהיר יכולים לפתור את הבעיה עוד היום התקשרו ל 053-3945678 והבעיה תעלם 🥇

פינוי צואת יונים בחיפה, יונים נושאות מספר מחלות ועלולות לגרום נזק מוגזם לרכוש, בניינים, מכוניות ומכונות בישראל. הלשלשת נמצאת כמעט בכל מקום הריח החריף והמראה הטמא אינו נעים למתגוררים בקומות הגבוהות או למי שיש גג או מרפסת וגם להולכי רגל ולקוחות עוברים. הפסדים כלכליים יכולים להיות משמעותיים בגלל הצורך לנקות צואת יונים, לתקן נזקים ולשמור על תנאי עבודה בטוחים. בנוסף, נוצות יכולות לסתום יחידות אוורור ועלולות לגרום לבעיות אחרות כולל סכנות בריאותיות לבעיות אלו נדרש מומחה המתמחה בבקרת יונים.

פינוי צואת יונים בחיפה שירות מהיר ואמין באותו היום

 • התקשרו עוד היום ונפתור את בעיית היונים שלכם.
 • הסרה מלאה וניקוי של כל היונים / הציפורים המובטחות!
 • ניקוי דוחה ציפורים, ניקוי והבטחת 100% שלנו!
 • אנו מבוטחים.
 • ביטוח פיצויים של עובד.
 • ביטוח אחריות כללית בסך 2 מיליון שקל.
 • ביטוח נזק לרכוש מרצון.
 • יש לנו רשומת בטיחות מהממת.
 • הטכנאים שלנו קשורים.

בקרת ציפורים מקצועית לשנת 2020

בקרת ציפורים מקצועית לשנת 2020

מכשיר אחד לפיקוח על ציפורים יעיל במיוחד הוא דוקר הציפורים. אידיאלי לשמירה על ציפורים של עופות מזיקים על גגות, סוככים, מרזבים ומסגרות. כמה דוקרנים עשויים פולי-קרבונט בלתי ניתן לשבירה של ארה”ב. לאחרים קוצים נירוסטה גמישים. הם מגיעים במגוון רוחב וצבעים, קל להתקנה ולא יפגעו בציפורים. הקפד להתקין כמות מספקת של דוקרנים לכיסוי אדן שלם בכדי למנוע מהציפורים להתגנב סביבן. וסגרו פינות וכל הצדדים הפתוחים של מדף.

רשת לבקרת יונים היא פיתרון יעיל מאוד למניעת יונים. אידיאלי לחצרות, כיסויי פטיו וגגות. רשת יונים המותקנת כראוי מציגה מכשול בלתי חדיר כנגד עופות מזיקים אלה. אם אתה רוצה להרחיק ציפורים מעצי פרי, יבולים, כרמים, תצטרך רשת חקלאית.

איך להיפטר מציפורים

מינים מסוימים של ציפורים יכולים ליצור דאגה לאנשים כאשר הם מאכלסים אזור בסמיכות לנכסים מגורים או מסחריים. גללי ציפורים וחומר קינון יכולים ליצור דאגות בריאותיות ובטיחותיות רבות, אובדן ניכר של המוצר, בתוספת עלייה בעלויות התחזוקה.

חושבים שיש לך ציפורים? פינוי צואת יונים בחיפה

—>>>אל תבזבזו זמן, הזמינו טיפול אצל אחד המומחים שלנו

כל הציפורים מוגנות למעט יונים, זרזורים ודרורים.

    יונים – הן מקננות כל השנה על מבנים, תחת גשרים, מרזבים, חלונות מעבר, עליית גג וכל אזור שיספק להם הגנה. הם לא נודדים בחורף לאקלים חם יותר אך מסוגלים להתאים את תזונם לשאריות מזון, או לכל דבר אחר שהם יכולים למצוא.

    זרנוקים אירופאים נפוצים – הם יקנו במהלך האביב והקיץ באזורים ריקים שבהם הם בונים קנים גדולים. בחורף הם עוזבים את הקנים שלהם ומתאספים כמו להקות גדולות ועוברים יחד להאכיל מזרעים ודגנים. הם הולכים לילה כמו צאן ועוברים לפארקים, קניונים ועצים שיוכלו להכיל את כל העדר למשך הלילה.

    דרורים ביתיות באנגלית – הם יקנו באביב ובקיץ על ידי מילוי חומר הקינון שלהם לפינות קטנות ופערים בצדדים, שלטים, סוככים וכל דבר בגודל המתאים לתמיכה בחומר הקינון שלהם. כתוצאה מכל פעילות זו ניתן למצוא מיקומים משמעותיים של חומר קינון, גללים ופסולת במקומות אלו.

מזיקים נפוצים מוגנים

עופות אלה נחשבים למינים פולשים ומתחרים עם הציפורים הביתיות שלנו על האוכל והמרחב.

למרות שמדובר בשלושת מזיקי הציפורים הנפוצים ביותר שנתקלים בהם, ציפורים אחרות יכולות גם להוות דאגה כגון:

    עציצים: ציפורים אלו גורמות נזק רב לצדוד העץ בבתים
    שחפים: הם בדרך כלל מתנשאים ומקנים באזורים גדולים וגג פתוחים
    אווזים: הם רועים על מגרשי גולף ומקננים ביישובי האגם הסמוכים
    נשרים בטורקיה: ציפורים אלה מודיעות יותר ויותר את נוכחותן ברחבי קהילות המגורים
    סנוניות: ציפורים אלה יקנו בשולי גג של תכונות
    עורבים: ידוע שציפורים נפוצות אלה תקיפות פחי אשפה

התקנת רשת נגד יונים

טיפים להיפטר מעופות מזיקים

ברגע שיש לכם מושג מה ציפורים מחפשות, תוכלו לעשות דברים שיהפכו את הנכס שלכם פחות מושך עבורם. לדוגמה:

    ניקוי פסולת – ציפורים אוהבות אזורים המוצפים בנייר, פסולת צמחית, עשבים שוטים, עשב, זרדים ודברים אחרים שהם יכולים בקלות לאסוף ולהשתמש בהם לקנים שלהם. שמירה על אזורים בקרבת הבניינים או הבית שלך עשויה להפוך את הנכס שלך פחות מושך וסביר יותר שהציפורים ילכו למקום אחר

    נעילת אוכל – אם לעתים קרובות אתה זורק אוכל בשקיות זבל או משתמש בפחי אשפה שאין מכסים או מכסים לא בטוחים, ייתכן שתרצה לשנות את ההרגלים האלה. ודא שפסולת המזון נעולה בחוזקה ואטומה כדי למנוע ציפורים להגיע אליה.

    הסר נקודות גישה – ציפורים יכולות להשתמש במדפים, אדני חלונות, סדקים בעץ, מרזבים וחורים בגג כדי לבנות את קיניהם. על ידי הוספת חומרים הרתעה, איטום חורים והפיכתם של אותם מקומות פחות אטרקטיביים לציפורים, תוכלו למנוע מהם להשתמש בהם כמקומות קינון.

שיטות ההרתעה של חברת ניקיון מהיר

מומחי הדברת הציפורים בניקיון מהיר מאומנים למצוא ולהסיר עופות מזיקים ומספקים לכם אפשרויות למנוע את חזרתם. ניקיון מהיר משתמשים בשיטות החדישות וההומאניות ביותר כדי למנוע חזרה של ציפורים. אלו כוללים:

    דוקרני ציפורים – חיסלו את אותם חללים בהם ציפורים אוהבות להשתמש בכדי לבנות רשתות על המרזבים, מדפים וגגות. רוב מיני הציפורים ימצאו מקום אחר לקנן בו.

    רשת ציפורים – ממוקמת מעל אזורים בהם הציפורים עלולות להפוך לבעיה. לציפורים לא תהיה גישה לקרקע או לאזורים לבניית קנים או לגרום לבעיות עבור אנשים המשתמשים בנכס.

    מערכות חוטי ציפורים – אלה קרובי משפחה קרובים לרשת ציפורים, אך במקום רשתות בד מדובר במערכות חוטי מתכת.

    הרתעות עופות אלקטרוניות – מעניקות זעזוע קל לציפורים המנסות לקנן באזור. ההלם ברמה נמוכה וירתיע את הציפור מבלי לגרום נזק קשה.

צרו קשר עם ניקיון מהיר לקבלת בקרת ציפורים עוד היום

טכנאי ניקיון מהיר יכול לדון בכל פתרונות ההסרה וההרתעה שלנו. אנו יכולים גם להציע עצות כיצד להפוך את הנכס שלך לאטרקטיבי פחות עבור עופות מזיקים וכיצד תוכל למנוע מהם לגרום נזק.

התקשרו 053-3945678 או השתמשו בטופס המקוון שלנו לקביעת פגישה עוד היום. אנו נעזור לך עם בעיית הציפורים שלך במהירות וניתן פיתרון אמין.

התקנת רשת נגד יונים בחיפה – צור קשר 053-3945678

ניקוי צואת יונים ניקוי צואת יונים בעתלית ניקוי צואת יונים בקריות ניקוי צואת יונים בקרית אתא ניקוי צואת יונים בקרית ביאליק ניקוי צואת יונים בקרית חיים ניקוי צואת יונים בקרית ים ניקוי צואת יונים בקרית מוצקין התקנת רשת נגד יונים בחיפה

 

״חברת ניקיון מהיר״ מציעה את הטוב ביותר בשירותי ניקיון בישראל.

 • שירות מהיום להיום
 • חומרי ניקוי ירוקים וידידותיים לסביבה
 • צוות מקצועי ויעיל
 • משרד מקצועי המספק מענה אישי בטלפון הראשון שלך
 • חברת ניקיון בתים חברת ניקיון בחיפה
 • חברת ניקיון דירות
 • ניקיון חד פעמי בנכס
 • ניקיון בתים פרטיים
 • ניקיון אחרי שיפוץ
 • ניקיון אחרי בניה
 • ניקיון דירה חדשה לפני כניסה
 • ניקיון דירה חדשה אחרי שיפוץ
 • פוליש
 • פוליש לרצפה
 • פוליש קריסטל
 • פוליש לדירה
 • הברקה קריסטלית לרצפה

בשירותי הניקיון שלנו אנו מספקים ניקוי לאחר שיפוץ וניקוי לאחר בנייה בעתלית ובצפון, כולל יקנעם, עתלית, קריות, קרית ים, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית חיים, עכו, נהריה, זכרון יעקב, חדרה, כרמיאל, קרית טבעון, כרמל, טירת הכרמל וכל ישראל בפריסה ארצית.

Call Now Buttonהתקשרו להצעת מחיר