חברת ניקיון – שירות פוליש וניקיון בכל הארץ – 053-3945678

כיצד להכין פתרונות ניקוי לרצפות למינציה

כיצד להכין פתרונות ניקוי לרצפות למינציה משלכם
כיצד להכין פתרונות ניקוי לרצפות למינציה

כיצד להכין פתרונות ניקוי רצפות למינציה, טיפול כללי ברצפה אינו דורש הרבה יותר מסחיטה שואבת, שאיבת אבק ואולי מעט ליטוש מדי פעם. עם זאת, תלוי בסוג הריצוף שיש לכם, פתרונות הניקוי והשיטות הדרושים ישתנו. ישנם מספר פתרונות ניקוי שנרכשו בחנות זמינים לרכישה בכל חנות נוחה מקומית, אך למי שמעדיף להשתמש בגישה נוחה יותר, ישנם מספר מתכונים ביתיים המושלמים לטיפול ברצפות למינציה! המשיכו לקרוא בכדי ללמוד כמה מתכונים יעילים לניקוי פרקטים למינציה שתוכלו להכין לבד.

שואבי רצפות למינציה תוצרת בית

טיפול נכון ברצפות למינציה יכול להיות המפתח להארכת חיי הריצוף שלך. הכנת פתרונות ביתיים בעצמך קלה לביצוע ומפחיתה בזבוז. אתה צריך רק להכין את הכמות הדרושה לפני כל עבודת ניקוי רצפות, מה שמקל עליך לעשות את זה! וזה מרגיש טוב יותר לדעת בדיוק מה יש במנקה הרצפה שלך.

להלן מספר מתכוני ניקוי תוצרת בית שישמשו לטיפול ברצפות למינציה בטוחה ויעילה:

מתכון מס ‘1

למתכון זה תצטרכו רק מים חמים וחומץ לבן מזוקק. פשוט שלבו 4 כוסות מים חמים עם כוס חומץ בכדי ליצור פיתרון זה. יש למרוח עם סמרטוט יבש ונקי, או בעזרת מברשת קרצוף.

מתכון מס ‘2

במתכון זה משתמשים גם במים חמים וחומץ, כמו גם בכמה מרכיבים נוספים. מלאו קערה או דלי בשתי כוסות מים חמים. מערבבים פנימה 2 כוסות חומץ, 1 כוס מיץ לימון, ו -2 אונקיות של חומר ניקוי רגיל. למרוח עם מטלית יבשה נקייה.

מתכון מספר 3

זהו פיתרון חזק יותר לניקוי לכתמי דיש וקשיחים. מערבבים ½ כוס אלכוהול נשפשף עם 2 כפיות אמוניה וכפית חומר ניקוי רגיל. סיים על ידי מזיגה פנימה 3 כוסות מים חמים. למרוח עם סמרטוט יבש ונקי.

מתכון מספר 4

פיתרון ניקוי עדין וריח טרי לריצוף למינציה, מתכון זה נשתמש בשמפו לתינוקות! ערבב ליטר מים חמים עם שתי כפיות של שמפו לתינוק. למרוח ביד במטלית נקייה ויבשה.

ריצוף למינציה גדל עם פופולריות, והופך אותו לבחירה מושלמת לעדכון או לשדרוג מהיר ורענן. יש כל כך הרבה אפשרויות לעיצוב, סגנון, טקסטורה ועוד. קבלן ריצוף מקצועי יכול לייעץ לך במדויק אילו סגנונות וחומרים עובדים הכי טוב לצורכי הבית שלך או לעיצוב מחדש. פעמים רבות הם יכולים לבדוק, למדוד ולספק הצעות מחיר באותו יום עבור נכסים למגורים ומסחר.

כיצד להכין פתרונות ניקוי לרצפות למינציה

התקשר לניקיון מהיר בטלפון 053-3945678 לפוליש רצפות למינציה, ליטוש מרצפות ישנות, ניקיון דירה חדשה מקבלן, ניקיון אחרי שיפוץ, חברת ניקיון מומלצת ומוסמכת שתוכלו לסמוך עליה. אנו מבטיחים לנצח את מחיר של כל מתחרה! בקש הערכה, היום לכיצד להכין פתרונות ניקוי לרצפות למינציה

Call Now Buttonהתקשרו להצעת מחיר