חברת ניקיון – שירות פוליש וניקיון בכל הארץ – 053-3945678

פינוי צואת יונים

יש לך בעיית צואת יונים? הריח החריף והמראה נוראי 💩🕊 אל דאגה ניקיון מהיר יכולים לפתור את הבעיה עוד היום התקשרו ל 053-3945678 והבעיה תעלם 🥇

פינוי צואת יונים, יונים נושאות מספר מחלות ועלולות לגרום נזק מוגזם לרכוש, בניינים, מכוניות ומכונות בישראל. הלשלשת נמצאת כמעט בכל מקום הריח החריף והמראה הטמא אינו נעים למתגוררים בקומות הגבוהות או למי שיש גג או מרפסת וגם להולכי רגל ולקוחות עוברים. הפסדים כלכליים יכולים להיות משמעותיים בגלל הצורך לנקות צואת יונים, לתקן נזקים ולשמור על תנאי עבודה בטוחים. בנוסף, נוצות יכולות לסתום יחידות אוורור ועלולות לגרום לבעיות אחרות כולל סכנות בריאותיות לבעיות אלו נדרש מומחה המתמחה בבקרת יונים.

פינוי צואת יונים שירות מהיר ואמין באותו היום

 • התקשרו עוד היום ונפתור את בעיית היונים שלכם.
 • הסרה מלאה וניקוי של כל היונים / הציפורים המובטחות!
 • ניקוי דוחה ציפורים, ניקוי והבטחת 100% שלנו!
 • אנו מבוטחים.
 • ביטוח פיצויים של עובד.
 • ביטוח אחריות כללית בסך 2 מיליון שקל.
 • ביטוח נזק לרכוש מרצון.
 • יש לנו רשומת בטיחות מהממת.
 • הטכנאים שלנו קשורים.
פינוי צואת יונים
פינוי צואת יונים

לנו הפתרונות להרחקת ציפורים

מותר לציין כי ציפורים ממלאות תפקיד חיוני בסביבות הטבעיות שלנו. הם שומרים על מערכות אקולוגיות באיזון ותורמים להנאה שלנו מחיק הטבע. הם יכולים גם להפוך למזיקים הרסניים. יכולת ההסתגלות שלהם ומספרם העצום באזורים עירוניים כמו חיפה, תל אביב, פתח תקווה, קריות, רחובות, באר שבע וכל ישראל בפריסה ארצית. פירושו שאנחנו נתקלים בהם מדי יום. למעשה, ציפורים גורמות נזק לרכוש של מיליוני דולרים מדי שנה לבתים וגם לעסקים. אינטראקציה אנושית עם ציפורים עלולה אף לגרום לדאגות בריאותיות חמורות.

בעיות ציפורים נפוצות באזור ישראל, ציפורים הופכות למזיקים כשהן מקננות בנכסים שלנו ובסביבתה. ב- ניקיון מהיר, יש לנו ניסיון בהרחקה ושליטה בסוגים רבים של ציפורים, ביניהן: יונים, אווזים, שחפים, ודרורים. חלק מאתרי הקינון האופייניים יותר שאפשר לחפש בהם כוללים פתחי אוורור המובילים לשירותים או למטבח, ספות וקווי גג המובילים היישר לעליית הגג.

בעיות שיכולות להיגרם על ידי ציפורים במתקן או סביבו כוללות:

ניקוי צואת יונים
 •     נזק גג ומבני
 •     מערכות אוורור חסומות
 •     שריפות
 •     זיהום מזון
 •     פגיעה בגימורי רכב

ציפורים עירוניות יכולות ליצור גם בעיות בריאות רבות, כולל:

 •     מחלות וחיידקים שנמצאים בטיפת ציפורים ובקנים כמו סלמונלה ו- E.coli
 •     ‘חרקים מזינים דם’ הנמצאים בקני ציפור כמו קרדית, פרעושים, קרציות וכינים

סמוך עלינו לניקוי צואת יונים / ציפורים יעילה

מלכודת ציפורים ומניעתן

הטכנאים המיומנים שלנו יסלקו באופן אנושי את כל הציפורים, חומרי הקינון והפסולת לפני החלפת פתחי האוורור או איטום נקודות הכניסה. במצבים מסוימים אנו עשויים להתקין את מערכת הדלתות החד כיווניות שלנו בכדי לסייע בהסרה כפי שאנו עושים עם חיות הבר שלנו. אם אתה זקוק להסרת ציפורים, אל תחפש רחוק יותר מהטכנאים שלנו המשרתים את חיפה, תל אביב, פתח תקווה, קריות, רחובות, באר שבע וכל ישראל בפריסה ארצית.

ניקוי וחיטוי מוחלט של האזור המזוהם נעשה בכדי לחסל קרדית ריח. אם הבעיה היא קיצונית, אנו עשויים להציע שירותים נוספים כגון ניקוי הסמאת וניקוי מצרים.

על מנת שהסרת ומניעת הציפורים יהיו יעילות, חשוב שנבחן איטום, סינון, דוקרנים, רשת ושיטות הומניות אחרות כדי להרחיק את ציפורי המזיק מהבית או העסק שלך. הטכנאים שלנו יעבדו איתך לפיתוח תוכנית העונה על הדרישות שלך, ומבטיח הסרה ושליטה יעילים של הציפורים.

כיסוי אחריותשירות למחרת או באותו היוםחומרי ניקוי ירוקים ♻️צוות ידידותי ויעיל 👨‍🔬👩🏻‍🔬צוות משרדי יעיל ומועיל המספק מענה אישי בטלפון הראשון שלך 👩🏼‍💻קבל 100 ש״ח הנחה מהניקיון הראשון שלך (מספר קוד הנחה 2020)  💯חברת ניקיון בתים 🏘חברת ניקיון דירות 🏢ניקיון חד פעמי בנכס 🏤ניקיון בתים פרטיים 🏡ניקיון אחרי שיפוץ 🛠ניקיון אחרי בניה ❄️💦🧼ניקיון דירה חדשה לפני כניסה 🌈ניקיון דירה חדשה אחרי שיפוץ 🌟פוליש 🧽 💎 💦פוליש לרצפה 🧽 💎 💦פוליש קריסטלפוליש לדירה 🧼הברקה קריסטלית לרצפה💎💎💎ניקוי צואת יונים 💩🦜פינוי צואת יונים 💩🕊

💥 חברת ניקיון מהיר, אנו מתמחים בשירותי ניקיון צואת יונים למגורים ומסחר בחיפה, קריות, תל אביב, פתח תקווה, ראשון לציון, רמת גן והמרכז. (מרפסת מלוכלכת, בעיית יונים, אין בעיה אנחנו עושים את זה) 💥

פינוי צואת יונים, פינוי לשלשת יונים, פינוי לשלשת של יונים, פינוי לשלשת ממרפסת שירות, ניקיון לשלשת ציפורים, ניקיון לשלשת יונים ממרפסת שירות, חיטוי לשלשת יונים, חיטוי לשלשת של יונים, ניקוי צואת יונים, פינוי צואה של יונים, פינוי צואת יונים, פינוי צואה של יונים, חיטוי צואת יונים, חיטוי צואה של יונים, צואת יונים במרפסת שירות, פינוי לשלשת יונים בחיפה, ניקוי קקי של יונים בחיפה, ניקוי לכלוך של יונים, ניקוי מסתור כביסה, חיטוי מסתור כביסה, ניקוי צואת יונים במרפסת, ניקוי צואת יונים על המזגן, הרחקת יונים וניקוי צואה, דרכים לביצוע ניקוי צואת יונים, הדברת קרציוני יונים, ניקיון מסתור כביסה בתל אביב, ניקוי מרפסת שירות, ניקוי צואת יונים בקריות.

ניקיון אחרי שיפוץ

בשירותי הניקיון שלנו אנו מספקים ניקוי לאחר שיפוץ וניקוי לאחר בנייה בקריות ובצפון, כולל יקנעם, עתלית, קריות, קרית ים, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית חיים, עכו, נהריה, זכרון יעקב, חדרה, כרמיאל, קרית טבעון, כרמל, טירת הכרמל וכל ישראל בפריסה ארצית.

Call Now Buttonהתקשרו להצעת מחיר