פוליש לרצפה

פוליש לרצפה – על ידי צוות המומחים של ניקיון מהיר

פוליש לרצפה הוא תהליך ניקוי עומק יסודי של הרצפה. ישנם סוגים שונים של פוליש שיש להתאים לעשרות הסוגים השונים של רצפות ואריחים, לכל אחד מהם יתרונות וחסרונות, עלויות שונות וזמני ביצוע ארוכים. הניקוי מתבצע על ידי מכונת פוליש מקצועית אשר נועדה לקרצף ולהבריק את הרצפות השונות. מכונת הפוליש מסירה שכבה של לכלוך ושומנים שהצטברו במשך השנים על גבי הרצפה, וכבר נטמעו והשתלטו עליה וגרמו לשינוי הצבע והמראה של הרצפה.

פוליש לרצפה

שלושה סוגים של פוליש: פוליש קריסטל, פוליש  ווקס ופוליש אקרילי

כדי לחדש ולהבריק מחדש את הרצפה, נועדה פעולת פוליש הקריסטל שמחזירה לחיים את הצבע המקורי של הרצפה, ומוסיפה לה מעטפת של הגנה בפני שריטות ומפגעים ששנגרמים במהלך כל יום מחדש.  הרווחים בין האריחים הניקראים פוגה או רובה כבר שינו צבע, נהיו שחורים , לחלקם ירד אפילו כל חומר המילוי ויש למלא אותו מחדש.

מכונת פוליש מקצועית נועדה לקירצוץ ושפשוף של לכלוך וכתמים שלא ניתנים להסרה בניקוי רגיל. זהו מכשיר חשמלי מקצועי שיש לאנשי מקצוע שזו היא עבודתם היום יומית – ניקויון ופוליש לרצפה.

שירותי ניקיון ופוליש בפריסה ארצית

צרו קשר בטלפון 053-3945678 או הזמינו פגישה מקוונת עוד היום!
ניקיון אחרי שיפוץ בחיפה, חברת ניקיון, חברת ניקיון בחיפה, חברת ניקיון בקריות, חברת ניקיון בקרית אתא, חברת ניקיון בקרית מוצקין, חברת ניקיון בקרית ביאליק, חברת ניקיון בקרית חיים, חברת ניקיון בקרית ים, חברת ניקיון בחוף הכרמל, חברת ניקיון בטירת הכרמל, חברת ניקיון בכרמל, חברת ניקיון בעתלית, חברת ניקיון ביקנעם, חברת ניקיון בזכרון יעקב, חברת ניקיון בטבעון, חברת ניקיון בצפת, חברת ניקיון בטבריה, חברת ניקיון בנימינה, חברת ניקיון בכרמיאל, חברת ניקיון בקרית שמונה, חברת ניקיון בנהריה, חברת ניקיון בנוף הגליל, חברת ניקיון בצפון

בשירותי הניקיון שלנו אנו מספקים ניקוי לאחר שיפוץ וניקוי לאחר בנייה בעתלית ובצפון, כולל יקנעם, עתלית, קריות, קרית ים, קרית אתא, קרית מוצקין, קרית ביאליק, קרית חיים, עכו, נהריה, זכרון יעקב, חדרה, כרמיאל, קרית טבעון, כרמל, טירת הכרמל וכל ישראל בפריסה ארצית.

התקשרו להצעת מחיר